warsztaty

Warsztaty dla początkujących i nie tylko

Kilkugodzinne lub kilkudniowe – intensywne warsztaty tańca dają możliwość poznania w krótkim czasie charakteru unikalnego flamenco. Kto nie ma czasu na regularną naukę, być może polubi warsztaty weekendowe, organizowane raz na kilka miesięcy.

Lekcje pokazowe

Zajęcia pokazowe to forma lubiana przez szkoły tańca, które mają w swojej ofercie zajęcia taneczne w różnym stylu. Jeśli chcesz włączyć flamenco do swojego grafika, zaproś uczestniczki na darmową dla nich lekcję, podczas której w lekkiej, zabawowej formie spróbują, czym jest flamenco.

Warsztaty w klimacie „team building”

Są fantastyczną zabawą i świetnie sprawdzają się podczas firmowych szkoleń jako forma integracji. Zajęcia taneczne można uzupełnić o występ profesjonalnych tancerek do muzyki na żywo lub hiszpańską fiestę w stylu flamenco, na której uczestnicy i uczestniczki będą się bawić w samodzielnie przez siebie skomponowanych strojach inspirowanych klimatem Andaluzji.

Audycje edukacyjne „Podróż do gorącej Hiszpanii”

To propozycja dla najmłodszych: 30-45 minutowe pokazy dla dzieci przedszkolnych i szkoł podstawowych, przygotowane w ciekawej wizualnie formie, łączą zabawę z edukacją. Audycje prowadzone są przez kilkuosobowy zespół muzyczny. W „podróży” opowiadamy o tym, skąd pochodzi flamenco, jak brzmi gitara flamenco, jak wygląda strój tancerki. Jest też czas na zabawy rytmiczne i pokaz tańca.

Wybierz najlepszą formę i poznaj flamenco!

Interesujące? Skontaktuj się